<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=410209783205478&amp;ev=PageView &amp;noscript=1">

O nas

Gimnastyka Powietrzna School to szkoła tańca w powietrzu, gdzie każdy może unieść się w powietrze na szarfach lub kole, a także oderwać się od codzienności. Zapraszamy osoby w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania.        

GIMNASTYKA POWIETRZNA SCHOOL to  które powstało ze wspólnej pasji i marzeń a przede wszystkim zamiłowania  do sportu Dominiki i Kacpra Krzymowskich- założycieli i właścicieli szkoły.  

 

Dominika swoją przygodą ze sztuką zaczęła gdy tylko się urodziła. Wychowana w rodzinie cyrkowej. Swoje doświadczenie zdobywała już od najmłodszych lat.  Ukończyła Państwową Szkołę Sztuki Cyrkowej. Od ponad 10 lat występuje w Polsce i na świecie, uświetniając występami na szarfach, kole, trapezie i sześcianie różnego rodzaju eventy. Dominika na co dzień występuję w warszawskim Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Swoje umiejętności wykorzystuje w filmach znanych polskich reżyserów jako kaskaderka. 

 

Kacper świetny pedagog z ogromnym doświadczeniem pracujący z uczniami wymagającymi szczególnej opieki. Od kilkunastu lat trenuje sztuki walki. Instruktor z wielką wiedzą i umiejętnościami praktycznymi tradycyjnego chińskiego Kung Fu stylu Modliszki Siedmiu Gwiazd, instruktor sandy sportowej, boksu oraz zapasów.

Multimedalista na zawodach między narodowych jak i na Polskich arenach.

 

Stworzyliśmy to miejsce po to by zarażać swoją energią,  swoim hobby. Chcemy pomóc odnaleźć Wam ukryty talent i pokazać, że nieosiągalne jest na wyciągnięcie ręki, jeśli włożymy w to odrobinę serca, pracy, dyscypliny, chęci i samozaparcia.  Celem naszym jest rozwijanie Twoich umiejętności i zainteresowań, pamiętając o tym, że ma być to niezapomniane wspomnienie i dobra zabawa

 

1) ul. Zawiszy 14 - Fly School

2) al. Jerozolimskie 200 - Zone Fitness

3) al. Bohaterów Września 12 - Stacja Grawitacja


m
Długość szarf w naszej szkole
h
Godziny przelatane w miesiącu
Tygodniowo odwiedza nas
%
Bezpieczeństwa

Instruktorzy


al. Bohaterów Września 12, Warszawa
w Stacja Grawitacja
ul. Zawiszy 14, Warszawa
FLY SCHOOL
al. Jerozolimskie 200, Warszawa
w Zone Fitness