Marysia Gawlik

Od 6 lat trenuje akrobatykę powietrzną.Od ponad roku trenuje również akrobatykę partnerską/acro jogę oraz tzw. gry ikaryjskie. Swoją wiedzę pogłębiała na różnego rodzaju festiwalach i warsztatach zarówno w kraju jak i za granicą. Poza zajęciami i warsztatami, występuje na różnego rodzaju imprezach zamkniętych i festiwalach na terenie całego kraju 2015 r. ukończyła również kurs pt. „Taniec współczesny – emocje i ruch, w 2014 r. natomiast kurs pedagogiki cyrku. Od prawie 4 lat prowadzi zajęcia z akrobatyki na szarfach dla dzieci jak dorosłych. Jej uczennice zdobywają nagrody w konkursach krajowych jak i zagranicznych – w tym wiele medali na I Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Powietrzu, Mistrzostwo Polski w kategorii 6-9 lat oraz Złoto na Międzynarodowych mistrzostwach we Włoszech.

Marysia Od zawsze była miłośnikiem sportów. Zaczęła w dzieciństwie od hockeya na trawie, po czym przyszedł czas na taniec. Przez kilka lat ćwiczyła taniec jazzowy i jego różne odmiany. Od 6 lat trenuje akrobatykę powietrzną. Swoją przygodę zaczęła w pierwszej tego typu szkole w Polce, szkoląc się u najlepszych w tej dziedzinie.Od ponad roku trenuje również akrobatykę partnerską/acro jogę oraz tzw. gry ikaryjskie. Swoją wiedzę pogłębiała na różnego rodzaju festiwalach i warsztatach zarówno w kraju jak i za granicą m.in. na spotkaniach pasjonatów tańca w powietrzu ( Łódź 2015), irlandzkim festiwalu aerialowym (Irish Aerial Dance Festival 2016), warsztatach akrobatycznych w Lublinie (wrzesień 2017, grudzień 2017), największym festiwalu akrobatycznym – Israel Acro Convention 2018, największym festiwalu żonglerskim – European Juggling Convention 2017 i 2018. W 2015 r. ukończyła również kurs pt. „Taniec współczesny – emocje i ruch, w 2014 r. natomiast kurs pedagogiki cyrku. Od prawie 4 lat prowadzi zajęcia z akrobatyki na szarfach dla dzieci jak dorosłych. Jej uczennice zdobywają nagrody w konkursach krajowych jak i zagranicznych – w tym wiele medali na I Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Powietrzu, Mistrzostwo Polski w kategorii 6-9 lat oraz Złoto na Międzynarodowych mistrzostwach we Włoszech.

Poza zajęciami i warsztatami, występuje na różnego rodzaju imprezach zamkniętych i festiwalach na terenie całego kraju m.in w pokazie współtworzonym z Krakowską grupą Art Color Ballet 2015r., Gala AZS Częstochowa 2015, Gala – Gen Sukcesu AXA 2017, miejski Sylwester w Słupsku 2017/2018, Fleet market EXPO Warszawa 2017, Zamkek Ryn 2018, prezentacja nowego modelu Lexusa – Warszawa 2018, Gala finałowa podczas letniego Festiwalu Ognia w Ostródzie 2018. Obecnie współpracuje również przy organizacji Warszawskiej Sceny Variete, w której spektaklach również miała przyjemność występować (wrzesień 2016 oraz listopad 2017).

Right Menu Icon