Dominika Krzymowska

Dominika jest założycielką i właścicielką szkoły, a także główną trenerką. Od dziecka związana ze sportem, zanim poświęciła się tańcowi na szarfach, przez wiele lat trenowała taekwondo, odnosząc sukcesy w skali krajowej i międzynarodowej. Ukończyła Państwową Szkołę Sztuki Cyrkowej w Julinku – jedyną w kraju szkołę tego typu – gdzie jako jedna z pierwszych specjalizowała się w gimnastyce powietrznej.

Od wielu lat występuje w Polsce i na świecie, uświetniając występami na szarfach, kole, trapezie i sześcianie gale sportowe (m. in. zakończenie MŚ w Siatkówce w Katowickim Spodku, otwarcie MŚ w Futsalu w Dubaju), firmowe i otwarcia obiektów sportowych i komercyjnych.

Jako instruktor zaczęła swoją przygodę w studiu tańca Free Art Fusion, gdzie przez kilka lat prowadziła zajęcia z tańca na szarfach i kołach. Dodatkowo prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w Klubie Sportowym “Zakręt”, a także w ramach zajęć z wychowania fizycznego uczy tańca na szarfach klasy gimnazjalne ze Społecznego Gimnazjum nr 16. Swoje wykształcenie pedagogiczne popiera doświadczeniem, które zdobywała prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jej otwarte i pozytywne podejście do ludzi sprawiło, że bez względu na wiek podopiecznych, zajęcia od zawsze cieszą się dużą popularnością, a uczestnikom przynoszą mnóstwo radości i ogromne postępy w nauce.

Na co dzień Dominikę można podziwiać w warszawskim Teatrze Sabat, gdzie występuje na rekwizytach powietrznych w spektaklach rewiowych.

Dominika stale rozwija się artystycznie, w tym również w innych stylach tanecznych – uczęszczała m. in. na zajęcia baletu klasycznego i modern.

Jest osobą bardzo wszechstronną – pracuje również jako kaskaderka oraz jeździ konno.

Right Menu Icon