Justyna Rogulska

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Już jako 10-latka występowała w formacjach tanecznych, biorąc udział m.in. w Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Świata w tańcu nowoczesnym. Przygodę z akrobatyką powietrzną rozpoczęła w 2017 roku i od tego czasu odnosi w niej ogromne sukcesy (1 miejsce w Mistrzostwach Polski PFAPA 2020 w duecie na kole, 4 miejsce na Mistrzostwach Świata 2019 w kategorii Aerial Hoop Professional, 3 miejsce w Mistrzostwach Polski PFAPA 2019 w kategorii Aerial Hoop Professional). Specjalizuje się w tańcu na kole i szarfie, ale nie ogranicza się tylko do tych dyscyplin. Jest również instruktorką snowboardu SITS oraz nieustannie poszerza swoją paletę talentów o coraz to nowe umiejętności w zakresie tańca, pole dance, akrobatyki sportowej, kontorsji, sportów wytrzymałościowych oraz sportów wodnych i zimowych.

Poza sportowym podejściem do gimnastyki powietrznej, Justyna spełnia się również jako artystka:   regularnie bierze udział w pokazach artystycznych, w których występuje zarówno jako solistka, w duetach, jak i w grupie. Jako instruktorka przygotowywała również dla dzieci choreografie do wielu pokazów.

Justyna to niezwykle ciepła dziewczyna ze świetnym podejściem zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Jej determinacja i ciężka praca zaraża na każdym treningu.

Right Menu Icon