<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=410209783205478&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

Sztuki walki

  

Fight Academy - Szkoła Walki to miejsce stworzone z szacunku do tradycji i pasji do sportu. 

Szkoła Walki łączy w sobie dwa przenikające się nurty: wschodu: tradycyjne chińskie kung fu oraz zachodu: sportowej wersji sandy i samoobrony.

Szkoła Walki to unikalne miejsce gdzie w przyjemnej atmosferze pod czujnym okiem doświadczonego trenera: Kacpra Krzymowskiego będziesz mógł rozwijać swoje ciało i z treningu na trening stawać się wojownikiem.

Szkoła Walki to miejsce w którym nie ważne jest to jak wyglądasz i ile masz siły - to miejsce w którym ważne jest to ile dajesz z siebie na treningu!

Szkoła Walki to miejsce w którym pokazujemy i uczymy, że europejski kult muskulatury nie jest najważniejszy w walce, a osoby o normalnej posturze mogą nauczyć się generować potężną siłę.

Szkoła Walki to miejsce w którym usłyszysz, że waga, wzrost i zasięg ramion przeciwnika nie są wytłumaczeniem jego zwycięstwa. To miejsce w którym przez ciężki trening pokonasz swoje słabości i znajdziesz słabości u rywala.

Szkoła Walki to miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kobiet i mężczyzn. Dla laików zaciekawionych kultem wschodu i bardziej doświadczonych zainteresowanych pogłębianiem techniki bokserskiej.
 

  Zapisz się na stronie: www.walczmy.pl


m
Długość szarf w naszej szkole
h
Godziny przelatane w miesiącu
Tygodniowo odwiedza nas
%
Bezpieczeństwa

ul. Zawiszy 14, Warszawa
FLY SCHOOL
AL. BOHATERÓW WRZEŚNIA 12, WARSZAWA
AL. SOLIDARNOŚCI 47 CH PESTKA, POZNAŃ
STACJA GRAWITACJA