Aerial Silks

Gimnastyka/Akrobatyka/Taniec na szarfach

Z nami każdy może oderwać się od ziemi ćwicząc na szarfach. Zapraszamy osoby w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania. Osoby bez wcześniejszego doświadczenia sportowego są u nas mile widziane

 

Zajęcia skierowane do osób dorosłych i młodzieży (15+), zarówno amatorów, jak i osób mających już wcześniejsze doświadczenie w sportach aerialowych. Na zajęcia aerial silks zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby oderwać się od ziemi, wzmocnić i rozciągnąć ciało, lub po prostu spróbować czegoś innego niż zwykły fitness!

Przebieg zajęć

Zaczynamy od rozgrzania ciała w sposób dynamiczny i statyczny, a następnie powoli rozciągamy się, aby przygotować się do wejścia na szarfy. Druga część rozgrzewki opiera się o ćwiczenia siłowe mające na celu wzmocnienie ciała i dogrzanie partii mięśniowych pracujących szczególnie intensywnie w trakcie treningu aerialowego.

Po rozgrzewce przechodzimy do głównej części treningu, jaką jest nauka plątań, figur, przejść i spadek na szarfach. Jeśli chcesz dowiedzieć się czego nauczysz się na poszczególnych poziomach, zajrzyj do zakładki POZIOMY. (czy tam jakkolwiek będzie się ona nazywała -> podlinkowane)

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęciach obowiązuje strój sportowy: koszulka/body i legginsy, bądź kombinezon oraz skarpetki. Ważne jest, aby ubranie przylegało do ciała oraz zakrywało pachy i kolana (ze względu na ryzyko otarć). Wszelka biżuteria może spowodować uszkodzenie szarfy, a także stwarza niebezpieczeństwo dla osoby ćwiczącej.


m
Długość szarf w naszej szkole
h
Godziny przelatane w miesiącu
Tygodniowo odwiedza nas
%
Bezpieczeństwa

al. Bohaterów Września 12, Warszawa
w Stacja Grawitacja
ul. Zawiszy 14, Warszawa
FLY SCHOOL
al. Jerozolimskie 200, Warszawa
w Zone Fitness