Aerial Choreo

Choreografie łączące taniec na ziemi z tańcem na rekwizytach

Zajęcia skierowane do osób dorosłych i młodzieży (15+), które mają już doświadczenie w tańcu na szarfach i kołach. Aerial Choreo skupiają się na łączeniu elementów oraz tworzeniu choreografii. Zajęcia te poprawiają kondycję i wytrzymałość, a także ćwiczą pamięć ruchową. Kształcą muzykalność i przygotowują do samodzielnych improwizacji tanecznych. Taniec na szarfach i kołach wymaga dużej siły i gibkości, ale także umiejętności płynnego łączenia elementów w rytm muzyki.

Przebieg zajęć

Rozgrzewka dynamiczna i statyczna przebiegają w podobny sposób, jak na zajęciach Aerial Silks i Aerial Hoop, jednak wprowadzone są do niej elementy baletu. Kiedy nasze mięśnie są już gotowe do pracy, rozpoczynamy trening właściwy. Zajęcia Aerial Choreo obejmują zarówno choreografie na szarfach, jak i kołach. Dopracowujemy szczegóły, dbamy o jakość i płynność ruchów. Trening w przyjemny sposób kształtuje naszą wytrzymałość i siłę. Uczymy się panować nad mimiką twarzy oraz ruchami ciała.

Jak przygotować się do zajęć?

Zajęcia skierowane są do osób mających doświadczenie w tańcu na szarfach i kołach, a więc wymagana jest znajomość podstawowych figur oraz umiejętność utrzymania się na szarfie kilku minut. Strój obowiązujący na zajęciach to koszulka/body i legginsy lub kombinezon. Ważne jest, aby ubranie przylegało do ciała.

 


m
Długość szarf w naszej szkole
h
Godziny przelatane w miesiącu
Tygodniowo odwiedza nas
%
Bezpieczeństwa

al. Bohaterów Września 12, Warszawa
w Stacja Grawitacja
ul. Zawiszy 14, Warszawa
FLY SCHOOL
al. Jerozolimskie 200, Warszawa
w Zone Fitness