ZAJECIA

Sztuki walki

Fight Academy – Szkoła Walki to miejsce stworzone z szacunku do tradycji i pasji do sportu. 

Szkoła Walki łączy w sobie dwa przenikające się nurty: wschodu: tradycyjne chińskie kung fu oraz zachodu: sportowej wersji sandy i samoobrony.

Szkoła Walki to unikalne miejsce gdzie w przyjemnej atmosferze pod czujnym okiem doświadczonego trenera: Kacpra Krzymowskiego będziesz mógł rozwijać swoje ciało i z treningu na trening stawać się wojownikiem.

Szkoła Walki to miejsce w którym nie ważne jest to jak wyglądasz i ile masz siły – to miejsce w którym ważne jest to ile dajesz z siebie na treningu!

Szkoła Walki to miejsce w którym pokazujemy i uczymy, że europejski kult muskulatury nie jest najważniejszy w walce, a osoby o normalnej posturze mogą nauczyć się generować potężną siłę.

Szkoła Walki to miejsce w którym usłyszysz, że waga, wzrost i zasięg ramion przeciwnika nie są wytłumaczeniem jego zwycięstwa. To miejsce w którym przez ciężki trening pokonasz swoje słabości i znajdziesz słabości u rywala.

Szkoła Walki to miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kobiet i mężczyzn. Dla laików zaciekawionych kultem wschodu i bardziej doświadczonych zainteresowanych pogłębianiem techniki bokserskiej.
  Zapisz się na stronie: www.walczmy.pl

Right Menu Icon