<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=410209783205478&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

O nas

Gimnastyka Powietrzna School to szkoła tańca w powietrzu, gdzie każdy może unieść się w powietrze na szarfach, kole, trapezie i sześcianie i oderwać się od codzienności.

Prowadzimy również zajęcia z akrobatyki i hula hoop.

Zapraszamy osoby w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania.       

GIMNASTYKA POWIETRZNA SCHOOL to szkoła, która powstała ze wspólnej pasji i marzeń, a przede wszystkim zamiłowania do sportu Dominiki i Kacpra Krzymowskich - założycieli i właścicieli szkoły.  

DOMINIKA - sztukę cyrkową ma we krwi: wychowana w rodzinie cyrkowej, swoje doświadczenie zdobywała już od najmłodszych lat. Ukończyła Państwową Szkołę Sztuki Cyrkowej i od ponad 10 lat występuje w Polsce i na świecie, uświetniając różnego rodzaju event’y swoimi występami na szarfach, kole, trapezie i sześcianie. Dominika na co dzień występuje w warszawskim Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej, a swoje umiejętności wykorzystuje, m.in. jako kaskaderka w filmach znanych polskich reżyserów takich jak Patryk Vega. Dominika 10 lat trenowała również Taekwondo Olimpijskie, była w kadrze Polski juniorów oraz seniorów i osiągała wiele sukcesów na arenie polskiej jak i międzynarodowej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła dzięki studiom pedagogicznym z języka francuskiego na UW, warsztatach i festiwalach cyrkowych, zajęciach prowadzonych przez Free Art Fusion oraz jako instruktor na obozach, półkoloniach oraz zajęciach już we własnej szkole. Uwielbia pracę z dziećmi jak i z dorosłymi: „ONI dają jej najwięcej energii do działania i dzięki NIM kocha swoją pracę”.

 

KACPER - od ponad 16 lat związany ze sztukami walk, aktualnie zastępca prezesa Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Akademia Kung Fu Modliszki. Jest uczniem słynnego Marka Piechotki oraz instruktorem chińskiego tradycyjnego kung fu Qi Xing Tang Lang Quan - stylu nazywanym pierwszym chińskim MMA, nastawionym na walkę uliczną z jednym i kilkoma przeciwnikami oraz nauczycielem Sandy Sportowej, boksu, zapasów i samoobrony. Posiada ogromną wiedzę i umiejętności praktyczne, a jego szkoła Fight Academy - www.walczmy.pl cieszy się coraz większą popularnością. Jest również trenerem personalnym i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo, jako założyciel marki Fly Show, zajmuje się organizacją opraw artystycznych oraz show wizualno-tanecznych na wielu event’ach oraz koncertach w Polsce. Z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym i terapeutą z ogromnym doświadczeniem, od wielu lat pracuje z uczniami wymagającymi szczególnej opieki, prywatnie jak i w szkołach publicznych. Jest organizatorem obozów oraz półkolonii dla dzieci i dorosłych. Jego praca to pasja, zaś motto życiowe „trening, trening i jeszcze raz trening to matka doskonałości”.

Stworzyliśmy tą szkołe po to, by zarażać swoją energią,  swoim hobby. Chcemy pomóc odnaleźć Wam ukryty talent i pokazać, że nieosiągalne jest na wyciągnięcie ręki, jeśli włożymy w to odrobinę serca, pracy, dyscypliny, chęci i samozaparcia.  Celem naszym jest rozwijanie Waszych umiejętności i zainteresowań, pamiętając o tym, że ma być to niezapomniane wspomnienie i dobra zabawa.

Gimnastyka Powietrzna School prowadzi zajęcia w trzech lokalizacjach: 

  • Fly School, ul. Zawiszy 14 w Warszawie (Wola)
  • Fly Academy, ul. Brukowa 15b w Łomiankach k. Warszawy
  • Stacja Grawitacja, al. Bohaterów Września 12 w Warszawie

Zapraszamy do odwiedzenia i obserwowania naszych fanpege na Facebook'u:

oraz do zapisania się na zajęcia - GRAFIK ZAJĘĆ >>

 

Do zobaczenia!


m
Długość szarf w naszej szkole
h
Godziny przelatane w miesiącu
Tygodniowo odwiedza nas
%
Bezpieczeństwa

Instruktorzy


ul. Zawiszy 14, Warszawa
FLY SCHOOL
AL. BOHATERÓW WRZEŚNIA 12, WARSZAWA
AL. SOLIDARNOŚCI 47 CH PESTKA, POZNAŃ
STACJA GRAWITACJA