<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=410209783205478&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

Kacper Krzymowski

   

  • Nauczyciel chińskiego tradycyjnego kung fu Qi Xing Tang Lang Quan - stylu nazywanym pierwszym chińskim MMA, nastawionym na walkę uliczną z jednym i kilkoma przeciwnikami.

  • Instruktor samoobrony oraz Sandy Sportowej

  • Multimedalista w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych w kraju i zagranicą w walkach full - contact.

  • Ponad 16 lat doświadczenia zdobywanego podczas codziennych treningów, staży w kraju i zagranicą oraz seminariów z Mistrzami z Polski i Chin.

  • Wiedza poparta praktyką.

  • Właściciel klubu sportowego "Szkoła Walki"

Manager szkoły Gimnastyka Powietrzna School, a prywatnie mąż Dominiki Krzymowskiej, jest związany ze szkołą od samego początku jej istnienia. Aktywnie uczestniczy w życiu szkoły, zajmuje się sprawami organizacyjnymi i administracyjnymi. Poza swoimi obowiązkami w naszej szkole, jest trenerem Kung Fu oraz nauczycielem pracującym z uczniami wymagającymi szczególnej opieki. Jako artysta brał udział m.in. w gali MISS AWF, gdzie zaprezentował fantastyczny pokaz wykorzystujący CUBE, czyli sześcian wykonany na zamówienie z aluminiowych rurek. Często pomaga w prowadzeniu zajęć dla dzieci, dbając o jak największe bezpieczeństwo na treningach. Świetnie dogaduje się z dziećmi i dorosłymi, czym przyczynia się do wesołej i swobodnej atmosfery panującej w szkole.



ul. Zawiszy 14, Warszawa
FLY SCHOOL
AL. BOHATERÓW WRZEŚNIA 12, WARSZAWA
AL. SOLIDARNOŚCI 47 CH PESTKA, POZNAŃ
STACJA GRAWITACJA