<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=410209783205478&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

Dominika Krzymowska

         

Dominika jest założycielką i właścicielką szkoły, a także główną trenerką. Od dziecka związana ze sportem, zanim poświęciła się tańcowi na szarfach, przez wiele lat trenowała taekwondo, odnosząc sukcesy w skali krajowej i międzynarodowej. Ukończyła Państwową Szkołę Sztuki Cyrkowej w Julinku - jedyną w kraju szkołę tego typu - gdzie jako jedna z pierwszych specjalizowała się w gimnastyce powietrznej.

Od wielu lat występuje w Polsce i na świecie, uświetniając występami na szarfach, kole, trapezie i sześcianie gale sportowe (m. in. zakończenie MŚ w Siatkówce w Katowickim Spodku, otwarcie MŚ w Futsalu w Dubaju), firmowe i otwarcia obiektów sportowych i komercyjnych.

 

Jako instruktor zaczęła swoją przygodę w studiu tańca Free Art Fusion, gdzie przez kilka lat prowadziła zajęcia z tańca na szarfach i kołach. Dodatkowo prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w Klubie Sportowym “Zakręt”, a także w ramach zajęć z wychowania fizycznego uczy tańca na szarfach klasy gimnazjalne ze Społecznego Gimnazjum nr 16. Swoje wykształcenie pedagogiczne popiera doświadczeniem, które zdobywała prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jej otwarte i pozytywne podejście do ludzi sprawiło, że bez względu na wiek podopiecznych, zajęcia od zawsze cieszą się dużą popularnością, a uczestnikom przynoszą mnóstwo radości i ogromne postępy w nauce.

 

Na co dzień Dominikę można podziwiać w warszawskim Teatrze Sabat, gdzie występuje na rekwizytach powietrznych w spektaklach rewiowych.

Dominika stale rozwija się artystycznie, w tym również w innych stylach tanecznych - uczęszczała m. in. na zajęcia baletu klasycznego i modern.

Jest osobą bardzo wszechstronną - pracuje również jako kaskaderka oraz jeździ konno.ul. Brukowa 15b, Łomianki
FLY ACADEMY
ul. Zawiszy 14, Warszawa
FLY SCHOOL
AL. BOHATERÓW WRZEŚNIA 12, WARSZAWA
AL. SOLIDARNOŚCI 47 CH PESTKA, POZNAŃ
STACJA GRAWITACJA