⭐️Marzyłaś/eś o uwiecznieniu swoich akrobacji w powietrzu?
⭐️Chcesz, zatrzymać w kadrze swoje aerialowe umiejętności, aby zapierały dech wszystkim, którzy je będą oglądać?
⭐️A może dopiero zaczynasz przygodę z gimnastyką powietrzną i chcesz uwiecznić swoją nową pasję?

To mamy świetną wiadomość! 🤗

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej na rekwizytach powietrznych ze znakomitym fotografem Piotrem Leczkowskim (foto-gramy.pl), który w fenomenalnych sposób potrafi uchwycić powietrzne akrobacje i z którym od lat współpracuje Gimnastyka Powietrzna School.
Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z pełnej godziny zdjęć we Fly School na ul. Zawiszy 14 w Warszawie (Wola) na szarfach, kołach oraz trapezie 🧚‍♀️, na profesjonalnym tle fotograficznym przy wsparciu naszej specjalistki – dyrektor artystycznej Dominika Krzymowska ❤
Cena profesjonalnej sesji to 450 zł i obejmuje:
✅ 1h sesję z rozgrzewką i wsparciem Instruktora
✅ 5 wybranych, retuszowanych fotografii
✅ możliwość dokupienia kolejnych ujęć (80 zł/szt)
👦🏻 Piotr Leczkowski – fotograf artysta, który ma ogromne doświadczenie w pracy z tancerzami, w szczególności członkami Polskiego Baletu Narodowego.
📸 BIO
Piotr Leczkowski urodzony w Warszawie w 1971 r. Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, jednak przy wyborze drogi zawodowej zwyciężyła pasja do projektowania graficznego i fotografii. Od ponad 20 lat zajmuje się grafiką (jako właściciel i dyrektor artystyczny agencji reklamowej Formacja.pl ) oraz fotografią architektury i wnętrz. Od wielu lat zajmuje się również fotografią artystyczną. Jej bohaterami są tancerze, szczególnie tancerze klasyczni. Ma szczęście i wielki honor współpracować z najważniejszymi nazwiskami polskiej sceny tańca, w szczególności członkami Polskiego Baletu Narodowego.
Prace Piotra Leczkowskiego zostały wielokrotnie nagrodzone i wyróżnione na międzynarodowych konkursach fotograficznych. Ostatni sukces to wygrana w Sony World Photography Awards – Poland National Awards 2019 r, – konkursie znanym w branży jako Oskary Fotografii.
Fotografie Piotra zyskują nie tylko uznanie wśród jury konkursów – swoim pięknem pobudzają zmysły zarówno samych tancerzy, jak i osób niezwiązanych z tańcem – prace trafiają do kolekcjonerów sztuki w Polsce i za granicą.
SZCZEGÓŁY:
📍 Fly School ul. Zawiszy 14, Warszawa Wola
📆 27 luty (niedziela) 2022 r.
👩🧑 Dla kogo? Dla każdego, kto uprawia akrobatykę powietrzną na szarfach, kole czy trapezie!
💲 Cena 800 zł
❗️ Liczba miejsc ograniczona: tylko 5 osób!
Przed sesją zachęcamy do przyjścia wcześniej i zrobienia porządnej rozgrzewki! 💪
Nie wahaj się powiedzieć nam jaki masz pomysł na temat sesji lub chcesz zrealizować swoje marzenia – pomożemy Ci w ich realizacji ❤
Zgłoszenie wyłącznie przez mail: gimnastykapowietrznaschool@gmail.com
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 519 658 302
Right Menu Icon